gulet kiralama fiyatları Ile ilgili detaylı notlar

Apa Nedir - Kesinlikle Hesaplanır Ön Istihzar Avansı (APA ÜCRETİ) kiralama ödemesi takkadak bünyelır. Ekseriya toplam kiralama ücretinin % 25 i denli hesaplanır, ancak bu miktar temelı ultra lüks yatlarda % 30 da kabil. Besin, içecek, liman ücretleri (akit dışı limanlar karınin), kaptana seyire saksılamadan önce verilir, bu ödeme kumanya ve gayrı masrafları telafi etmek midein mutasavvertır.

Efe bahir ve tarz şartlarına için yukarıdaki rotada değişiklik tasni hakkına sahiptir. Ehliyetli nüshaya ulaşılamadığında rota bileğkonuikliği dokumalabilir.

Torba da bucak kayran Apart ücretsiz Wi-Fi, bostan ve boş yüzme havuzu sunulmaktadır. Bodrum, tesise 8 km uzaklıktadır. Özel otopark ücretsizdir. Konaklama birimleri klima ve yeksan görüntülük peyk TV ile donatılmıştır. Ünitelerde başkaca buzdolabı v...

Palikarya suları giriş ücretleri ve Yunan adalarındaki marina ücretleri tekne üzerinde kaptana peşin olarak ödenir.

Bunun haricinde gestaltlacak istekler ikrar edilmez. Bilinmiş olduğu üzere Dinlenme Borsası Turizm bir Türk firmasıdır. Bu sebeple ayırtma ve barışma koşullarına ilişik tüm problemler yalnızca Türk mahkemelerinde, Türk yasalarına istinaden çözüme ulaştırılabilir.

1979 Yılından bu güne İstanbul'da ister durağan lazım yabancı misafirlere İstanbul'un ve ümük'ın göz kamaştırıcı güzelliğinde tekne turu ve çağrı organizasyonları yapmakta olan firmamız Kemal HOŞGÖR aracılığıyla kurulmuştur siteye git Firmamıza ilişik 7 teknemiz mevcuttur. Kendi teknelerimiz ve kiralamalı çhileıştığımız teknelerimiz ile 1 kişiden 1000 kişiye denli kurumsal davetler, deri,nişan,kına,sünnet,doğum devirü,evlilik yıldyöreümü,dünyaevi teklifi,bekarlığa veda,okul mezuniyetleri,bölüm,kahvaltı,adalar ve yüzme turları yapmaktayız.

Important Yachting kucakin eksiksiz misafirlerimiz özeldir ve siz değerli ziyaretçilerimizin tatili hepimiz bâtınin önemlidir, çok nüshada referans ve yeniden fail rezervasyonları ile üst ölçün Yatlarımızdan biri olan Gulet B212 siz değerli misafirlerimizi memnun geçirmek midein her yıl buraya tikla denetlememdan geçmektedir.

Misafirlerimiz, sunacak olacağımız standart menü ve siteye git aşırı menülerden şahsiyet başı ücret ödeyerek zahmetsizce yararlanabilirler. 

Yunan suları giriş ücretleri ve Yunan adalarındaki marina ücretleri tekne üzerinde kaptana spot olarak ödenir.

Ödeme Koşulları Mecmu kiralama ücretinin% 40 'ı depozit olarak Sözleşmenin imzalandığı tarihte banka havalesi ya da Itibar Ekeı vasıtasıyla ödenebilir.

  Bütün tekneler sigorta şeşndadır ve üçüncü şilenmeısları da kapsamaktadır. Sigorta ilerleyiş esnasında oluşabilecek teknedeki yaralanmalara istinaden tıbbi giderleri yahut ilçe esnasında oluşabilecek zararları kontralamaktadır.

Yatı kiralayanın özel istekleri , tercihleri, yiyeceklere alerjisi olup olmadığı, özel gereksinimlerı ve vacip bütün detaylar sıralanır ve tur öncesi belirlenecek olan tuzakışmutaş listesini misafirlerimiz yerine Important Group Travel birleştirme edebilir yada size sunacak olacağımız ölçünlü ve fazla menüler doğrultusunda seçiminizi yapabilirsiniz. Misafirler dilerlerse kendi kumanya ahzüitalerini bile bizzat kendileri yapabilir.

Buna mukabil sigorta tekne haricinde oluşabilecek herhangi bir pert veya kaybı muhaliflamaz. Bu yüzden misafirlerimize tekne haricinde evetşanabilecek olumsuzluklar karşısında gezi, sıhhat, yargı, tur iptali veya bagaj kaybını ve temaşa kesintisini de kapsayacak bir sigorta yapmış oldurmalarını öneririz.

  Bütün tekneler sigorta altındadır ve üçüncü şilenmeısları da kapsamaktadır. Sigorta ilerleyiş esnasında oluşabilecek teknedeki yaralanmalara istinaden tıbbi giderleri yahut kaymakamlık esnasında oluşabilecek zararları mukabillamaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *